Hakkımızda

Tarihimiz

Akdeniz Testere 1998 yılinda İstanbul’da ticari faaliyetine başladı asıl faaliyet konusu Bi-metal Testere olan firmamız şeritli testere makinası imalatı,revizyonu,teknik servis ve bakım hizmeti,bileme makinaları, kaynak işleri, konularında da talepler doğrultusunda hizmet vermektedir. Tecrübeli ve dinamik kadrosu ile Akdeniz Testere siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti zamanında ve uygun fiyatlar ile sunmayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz: Müşterinin bugünkü beklentileri ve gereksinimleri tam ve zamanında karşılayıp, onlara kaliteli ürün ve hizmetler sunmaktır. Müşterilerimize güvenilir ve rekabetçi işleme hizmeti,hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke edinmek, bu yolla hizmet ve ürünlerin kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz: Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı, insan kaynaklarına değer veren, yaratıcılığı destekleyen ve gelişmesine yardımcı olan açık iletişime dayalı çağdaş yönetim anlayışı, tüm kaynaklarin verimli kullanımı, müşterilerimiz, ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla bütünlük duygusu, ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesinden vazgeçmemek olacaktır.

Türkçe (TR)